27.04.2016

Trwa "Akademia Nauki WSB"

11 kwietnia 2016 r. w dwóch cieszyńskich szkołach odbyły się wykłady w ramach "Akademii Nauki WSB", w których uczestniczyły klasy maturalne. W kolejce czekają następne szkoły, które odwiedzimy jeszcze w kwietniu.

W Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Szybińskiego mówiono o zarządzaniu czasem i komunikacji interpersonalnej. Wykłady na ten temat poprowadziły Pani mgr Roma Rojowska oraz Pani mgr Edyta Nowak-Żółty, która z kolejnym wykładem odwiedziła tego samego dnia cieszyński Zespół Szkół Budowlanych im. Gen. Stefana "Grota" Roweckiego. Do cieszyńskiej "Budowlanki" wróciliśmy też 15 kwietnia, tuż przed Galą wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia w naszym Wydziale - tego dnia o zarządzaniu czasem opowiedział młodzieży Pan dr inż. Łukasz Wróblewski.