16.05.2015

Trwają Cieszynalia!

Za nami dwa dni studenckiej zabawy. W piątkowy wieczór cieszyńscy studenci przeszli ulicami miasta w barwnym korowodzie, a następnie odebrali z rąk Burmistrza Ryszarda Macury klucze do miasta. Ich władza potrwa do północy, a my zapraszamy dziś do udziału w Cieszynaliach. Wiele atrakcji czeka na Was na terenie kampusu WSB.

W piątek w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się turniej w grę FIFA. Później nasi studenci wzięli udział w wydarzeniach na cieszyńskim Rynku. Ulicami miasta przeszedł barwny korowód. W oficjalnym otwarciu Cieszynaliów wzieli udział - Burmistrz Cieszyna oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr Andrzej Bubnicki i Dziekan Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie prof. dr hab. Zenon Gajdzica. Studenci przejęli klucze do miasta, a na cieszyńskim Rynku do późna trwała zabawa przy muzyce.