Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 15-22 września

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń jest cykliczną inicjatywą organizowaną przez Akademię WSB. Na szkolenia w Cieszynie zapraszamy 15 oraz 22 września.

Udział w szkoleniach mogą wziąć wszystkie osoby zainteresowane tematyką po uprzedniej rejestracji.

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy praktyczne szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Począwszy od tematyki biznesowej, finansowej, ekonomicznej przez oświatę, IT, bankowość, aż po bezpieczeństwo narodowe.

Certyfikat dla każdego uczestnika

Każdy z uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzyma online certyfikat uczestnictwa.

Program Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Cieszynie oraz rejestracja [KLIKNIK]