Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - szkolenia stacjonarne i online

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu szkoleniowym organizowanym przez Akademię WSB w dniach 17-25 września 2022 r. Szkolenia odbędą się online oraz stacjonarnie w Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Żywcu, Krakowie i Olkuszu

Tydzień bezpłatnych szkoleń

To cykliczne wydarzenie edukacyjne, przez wielu uznawane za największe wydarzenie szkoleniowe w południowej Polsce,  w który może wziąć udział każda chętna osoba, która wcześniej zarejestruje się na stronie Akademii WSB. Wszystkie oferowane szkolenia są zupełnie bezpłatne, a na uczestników czekają znakomici eksperci i certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

– Kształcenie ustawiczne, kreatywne rozwiązania i ich umiejętne wdrażanie są przyszłością praktycznie wszystkich zawodów. Dlatego stałym wydarzeniem w kalendarzu Akademii WSB jest Tydzień Bezpłatnych Szkoleń – cykl warsztatów stanowiących odpowiedź na potrzeby tych osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Szkolenia odbędą się stacjonarnie oraz online. To doskonała okazja do tego, aby bezpłatnie rozwinąć swoje kompetencje – mówi prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, rektor Akademii WSB.

Dzielimy się wiedzą

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń zrodziła się kilka lat temu z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. W jej ramach w Akademii WSB oraz w wydziałach zamiejscowych uczelni zorganizowano liczne szkolenia dotyczące oświaty, ekonomii, coachingu, zarządzania, HR czy informatyki – obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe.

PROGRAM TYGODNIA BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ

SZKOLENIA STACJONARNE W CIESZYNIE