24.09.2013

Uczmy się języków! Kursy językowe w promocyjnych cenach!

Ucz się języka czeskiego lub angielskiego, albo ... obu równocześnie.

Zapraszamy studentów WSB na kursy języka angielskiego w promocyjnych cenach. 60 godzin dydaktycznych za 250 zł.

Zapisy trwają do 5 października.

Praga, piwo i książki Marcina Szczygła. A może piosenki Jaromira Nohavicy. Powodów, by uczyć się języka czeskiego jest wiele. Tym bardziej jeśli dzieli nas od sąsiadów zaledwie jeden most. Zapraszamy na kurs języka czeskiego, zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Jest jeszcze jeden powód: ekonomiczny. Mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego często szukają pracy za Olzą, a znajomość języka czeskiego jest  wymagana przez pracodawców.

Kurs języka czeskiego przygotowany został nie tylko z myślą o studentach Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. Naszą zaletą są atrakcyjne ceny i lektorzy z Czech.

Czeskiego można się u nas uczyć od podstaw (kurs rozpocznie się w połowie października), albo dołączyć do grupy na poziomie zaawansowanym.

Dodatkowo w Centrum Języków Obcych w Cieszynie można się nauczyć języka angielskiego. Przygotowaliśmy zajęcia wyrównawcze, konwersacje i kurs językowy. Zajęcia wyrównawcze to propozycja dla osób, które chcą nadrobić zaległości z lektoratu. Konwersacje pozwalają osobom początkującym poznać podstawowe zwroty i wyrażenia niezbędne podczas zagranicznych podróży.

Zapisy na kursy języka czeskiego i języka angielskiego:

bszlauer@wsb.edu.pl