29.09.2017

Uroczysta Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

28 września 2017 w auli Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczysta Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Uroczystość była okazją do wyróżnienia najlepszych absolwentów, którzy w toku studiów uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz byli autorami najlepiej ocenionych prac dyplomowych.  Najlepsi absolwenci otrzymali wyróżnienia z rąk Prodziekanów dr Rafała Rębilasa, mgr Edyty Nowak-Żółty oraz mgr Reginy Bogaczyk.

Wyróżnienia

Wyróżnienie za najwyższą średnią ocen na studiach I stopnia i jednocześnie najlepszą pracę dyplomową otrzymała pani inż. Anna Kurasiewicz. Nagrodzona praca dyplomowa pt.  ”Analiza i ocena skuteczności wdrożonego systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO/TS 16949 na przykładzie wybranej organizacji” została napisana napisaną pod kierunkiem dr inż. Ignacego Józkowicza.

Wyróżnienie za najwyższą średnią ocen na studiach II stopnia i jednocześnie najlepszą pracę dyplomową odebrała pani mgr inż.  Elżbieta Marekwica, autorka pracy pt. „Projekt wdrożenia metodologii WCM (World Class Manufacturing) z wykorzystaniem narzędzi i metod doskonalenia jakości w przedsiębiorstwie produkcyjnym Lys Fusion Poland”. Promotorem pracy była dr inż. Jadwiga Malkiewicz.

Wyróżnienie  za najwyższą średnią ocen na studiach I stopnia licencjackich otrzymała Pani  lic. Iwona Gluza  absolwentka  kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Wyróżnienia dla najlepszych prac dyplomowych otrzymali:

• Pani inż. Beata Puczek
  • Pan  inż. Olga Bojarska
  • Pani mgr inż. Marta Kitowicz-Warchoł
  • Pani mgr inż. Iwona  Wawrzyczek
  • Pan mgr inż. Mariusz  Szopa
  • Pan mgr inż. Krzysztof Kubaczka
  • Pani mgr Jolanta Wawrzyczek
  • Pani mgr Dominika Worek
  • Pani mgr inż. Hanna Matuszny

Tradycją Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie stały się koncerty artystów pochodzących z naszego regionu. Tym razem zwieńczeniem uroczystości był znakomity występ zespołu „Jazz Dinos” w składzie Natalia Bukowska , Tadeusz Toman, Jerzy Pustelnik  oraz Michał Kasztura.

Gratulujemy wszystkim absolwentom osiągniętych wyników.