28.01.2023

Warsztaty w Ostrawie i zwiedzenie Międzynarodowych Targów InfoTherma

Studenci Akademii WSB na zaproszenie VŠB - Technická univerzita Ostrava uczestniczyli w warsztatach dotyczących niskiej emisji i energii pozyskiwanej z odnawialnych źródeł energii, które odbyły się w Ostrawie. Wyjazd do Ostrawy był okazją do zwiedzenia Międzynarodowych Targów InfoTherma – największych w Czechach targów dotyczących ogrzewania, oszczędności energii i racjonalnego wykorzystania zasobów odnawialnych w małych i średnich budynkach.

Projekt

Wyjazd był możliwy dzięki projektowi „Praktyczny program kształcenia kadr rozwijających gospodarkę niskoemisyjną na pograniczu II”  realizowanemu przez Akademię WSB we współpracy z  Uniwersytetem Technicznym w Ostrawie. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.