Weź udział w projekcie polsko-litewskim

Interesują Cię relacje polsko-litewskie? Chciałbyś zdobyć kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji i pracy w grupie międzynarodowej oraz wspólnie z kolegami z uczelni litewskiej zrealizować ciekawy projekt wymiany na temat wspólnego dziedzictwa Polski i Litwy w kontekście setnych rocznic odzyskania niepodległości?

Zgłoś się do udziału w projekcie wymiany studenckiej w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży i spędź niezapomniany tydzień w ośrodku wypoczynkowym integrując się z kolegami z uczelni partnerskiej Aleksandras Stulginskis University w Kownie.

Termin projektu: 22.10 – 26.10.2018r.

W programie wymiany zaplanowano:

1. Warsztaty nt. różnorodności kulturowej oraz z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych
2. Spotkania z bohaterami działań niepodległościowych na Śląsku
3. Debata oxfordzka nt. „Niepodległość w dzisiejszych czasach nie jest już wartością zagrożoną”
4. Zajęcia integracyjne
5. Gra miejska
6. Wycieczki krajoznawcze po rejonie Zagłębia Śląsko-Dąbrowskiego (Muzeum Śląskie, Nikiszowiec)

Wszystkie koszty wymiany tj. zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym nad Jeziorem Pogoria, wyżywienie, bilety wstępu do zwiedzanych miejsc pokrywa Akademia WSB ze środków Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży.

Kryteria udziału w projekcie:

- obywatelstwo Polskie
- znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1
- dodatkowa działalność na rzecz środowiska akademickiego WSB będzie mile widziana

Zgłoszenia do udziału w wyjeździe:

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie informacji do Działu Współpracy z Zagranicą do dnia 30.09.2018r. na adres: dczerniak@wsb.edu.pl zawierającej:

1. Imię i nazwisko
2. Kierunek i rok studiów
3. Numer telefonu do kontaktu
4. Adres e-mail

Liczba miejsc w projekcie ograniczona!

Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży