19.05.2011

Wizyta studentów BHP w Fabryce Automatyki FACH S.A

W dniu 17.05.2011 studenci Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie odbyli wizytę studyjną w Fabryce Automatyki FACH S.A. w Cieszynie. Spotkanie z kierownikiem produkcji miało na celu zaprezentowanie studnetom kierunku Zarządzanie o specjalności Zarządzanie BHP praktycznych zagadnień zwiazanych z zarządzaniem bezpieczeństwem i higiena pracy.

Dzieki wizycie studenci mogli obserwować proces produkcyjny, elementy nadzoru, kontroli jakości, a takze zagadnienia związane z zachowaniem norm oraz przepisów dotyczących BHP. W trakcie spotkania studenci mieli okazję zobaczyć jak należycie sporządzić wymaganą przepisami prawa dokumentację oraz przygotowac i zabezpieczyć konkretne stanowiska pracy. Podczas dyskusji uczestnicy wizyty mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz otrzymać praktyczne wskazówki, z których być może będą mogli skorzystać w przyszłości.

Podziękowania dla Prezesa Zarządu Fabryki Automatyki FACH S.A. Pana  PIOTRA DYTKOWSKIEGO