20.05.2014

Wręczenie dyplomów studentom Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci

7 czerwca o godzinie 10:00 zapraszamy naszych najmłodszych studentów na finałowy wykład CUDu oraz uroczyste wręczenie dyplomów. Zakończenie roku akademickiego 2013/2014 odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych w Cieszynie (ul. Frysztacka 44).

Na zakończenie tegorocznej edycji przygotowaliśmy wykład mgr Zofii Jagosz-Zarzyckiej pt. "Skarby spod naszych stóp, czyli co Indiana Jones mógłby znaleźć w Polsce".

Równocześnie przypominamy, że rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci. Formularz zgloszeniowy dostępny jest na stonie internetowej CUD >>>

Natomiast 31 maja zapraszamy na ostatnie już zajęcia Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci. Dr Maciej Rostański przygotował wykład "Reczy w sieci, czyli jak działa Internet".