20.09.2011

WSB grała dla Dominiki - koncert charytatywny

<>17 września w Cieszynie odbył się Koncert Charytatywny - Gramy dla Dominiki na którym wystąpili Tehu&Ryży, Hirs skład, Dono/Tewu oraz Ten Typ Mes przez wielu mianowany najlepszym polskim raperem.
Podczas koncertu wolontariusze z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Cieszynie, za zgodą Marszałka Województwa Śląskiego, przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację 12 letniej Dominiki Wojnar z Cieszyna, która choruje na raka kości.
"W około 6 godzin, udało nam się zebrać ponad 9 000 złotych" - mówi Szymon Chruszcz, koordynator zbiórki, brat Dominiki. (foto - Adam Jarosz www.adamjarosz.com)

"Nasze hasło przewodnie brzmi - Wy gracie, my gramy, wygrywamy! Koncert dał nam nadzieję i wiarę w to,że razem możemy wygrać, że razem możemy spełnić marzenia Dominiki" - mówi Sławomir Łuszcz, pomysłodawca i organizator koncertu.

Koncert nie odbył by się bez pomocy i wsparcia ze strony Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Cieszynie, Burmistrza Miasta Cieszyna Pana Mieczysława Szczurka, Pana Zbigniewa Niżnikiewicza i pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cieszynie.

Oprócz Wyzszej Szkoły Biznesu Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie podziękowania należą się również pozostałym partnerom akcji, tj.  Aroma Day SPA - najnowocześniejsze i największe centrum SPA na Śląsku Cieszyńskim, firmie BBgroup agency odpowiedzialnej za scenę, oświetlenie i nagłośnienie, Hotelowi Gambit, firmie CHROM skateshop, firmie Elkomex za zapewnienie bezpieczeństwa oraz wszystkim ludziom dobrego serca, którzy tego dnia zjednoczyli się w myśl zasady, że tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.