21.12.2016

WSB w programie rewitalizacji Cieszyna

W dniach 12 i 13 grudnia br. w Urzędzie Miejskim w Cieszynie odbyły się warsztaty poświęcone przygotowaniu założeń przyszłego Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Cieszyn. Podczas tych spotkań WSB reprezentowała dr Joanna Kurowska-Pysz, Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji.

Warsztaty

W pierwszym dniu warsztatów uczestnicy omawiali kluczowe potencjały miasta, wynikające m.in. z działalności uczelni akademickich w Cieszynie.

Drugi dzień warsztatów poświęcony był analizie wpływu i znaczenia ważnych grup zawodowych i społecznych w procesie rewitalizacji. Uczestnicy warsztatów wkazali cieszyński wydział WSB oraz działający przy uczelni Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy jako istotnych partnerów działań rewitalizacyjnych w Cieszynie.