06.12.2013

Współpraca z Gruppo Viola

Dziekan i Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie spotkali się 4 grudnia 2013 r. z Prezesem Gruppo Viola - Fulvio Viola. Spotkanie dotyczyło współpracy m.in. w zakresie praktyk dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas spotkania rozmawiano na temat porozumienia, które pozwoli studentom Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie na odbywanie praktyk w firmie Gruppo Viola, a także na udział w wizytach studyjnych.Podjęto również rozmowy dotyczące upraktycznienia kształcenia poprzez włączenie się praktyków w proces dydaktyczny.

Prezes Gruppo Viola - Fulvio Viola został zaproszony do udziału w majowej konferencji naukowej "Współczesne problemy organizacji inżynierii produkcji".