24.03.2014

Współpraca z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej

Uczestnictwo przedstawicieli Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w Dniu bezpieczeństwa, zorganizowanym w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie w piątek, 21 marca br. stało się również okazją do nawiązania rozmów o stałej współpracy z naszą uczelnią.

W imieniu prof. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, Rektora Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej taką propozycję złożył Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski. Edward Płonka, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej potwierdził chęć stałej współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej przede wszystkim w zakresie wspólnej organizacji zajęć edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych w powiecie cieszyńskim i w powiecie żywieckim.  Kolejne akcje edukacyjne na temat bezpieczeństwa na drogach uczelnia planuje w najbliższych miesiącach, przy współpracy z Komendami Powiatowymi Policji z Żywca i Cieszyna.