05.09.2017

Wyjazd na wymianę studencką do Odessy – 16-20 października 2017r. – liczba miejsc ograniczona!!

Drodzy studenci,

Interesują Cię relacje polsko-ukraińskie? Chciałbyś zdobyć kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji i pracy w grupie międzynarodowej oraz nabyć wiedzę na temat aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i zawodowym?

Zgłoś się do udziału w wyjeździe na tygodniową wymianę studencką do Uniwersytetu Ekonomicznego w Odessie w ramach projektu Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży i spędź niezapomniany tydzień w pięknej Odessie nad morzem Czarnym integrując się z kolegami z uczelni partnerskiej.

Termin wyjazdu: 16.10 – 20.10.2017r.

W programie wymiany zaplanowano:

1. Warsztaty nt. różnorodności kulturowej i aktywności obywatelskiej i społecznej
  2. Spotkania z liderami życia gospodarczego
  3. Realizacja wspólnego projektu społecznego „Aktywny obywatel” na rzecz lokalnej społeczności w Odessie
  4. Wizyta studyjna w przedsiębiorstwie Shabo, zajmującym się produkcją win z regionu odeskiego
  5. Zajęcia integracyjne
  6. Wycieczki krajoznawcze (Bilgrad Niestrowski, delfinarium w Odessie)

Wszystkie koszty wymiany tj. przejazd wynajętym autokarem do i z Odessy, zakwaterowanie i wyżywienie, bilety wstępu do zwiedzanych miejsc pokrywa Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ze środków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.

Kryteria wyjazdu:

- znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1

- dodatkowa działalność na rzecz środowiska akademickiego WSB będzie mile widziana

Zgłoszenia do udziału w wyjeździe:

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie informacji do Działu Współpracy z Zagranicą na adres: dczerniak@wsb.edu.pl zawierające:

1.       Imię i nazwisko
2.       Kierunek i rok studiów
3.       Numer telefonu do kontaktu
4.       Adres e-mail

Liczba miejsc w projekcie ograniczona!