27.09.2023

XV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Akademii WSB w Cieszynie

W Zespole Szkół Budowlanych im. gen. Stefana Grota Roweckiego w Cieszynie, 26 września 2023, odbył się "XV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego". Akademia WSB w Cieszynie objęła wydarzenie swoim honorowym patronatem.

Dziękujemy Pani Joannie Lazar-Chmielowskiej za zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu. Gratulujemy znakomitej organizacji i wysokiego poziomu konkursu.

Naszą uczelnię reprezentowała dr Edyta Nowak-Zółty - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Pierwsze miejsce w XV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego zajęła Anita Krasa z SP Jaworzynka, II miejsce ex aequo zajęły Magdalena Chrapek z SPTE Cieszyn i Judyta Biały z SP4 Cieszyn. Wyróżnienie otrzymali Mateusz Piksa i Nikola Piątek z SP Zebrzydowice.

autor zdjęć Dariusz Chmielowski