09.03.2015

Za nami Dni Otwarte Studiów Podyplomowych w Cieszynie

Wykład Romana Młodkowskiego, warsztaty Edyty Nowak-Żółty i zajęcia z Agnieszką Loską - za nami kolejna edycja Dni Otwartych Studiów Podyplomowych. W Cieszynie bezpłatne spotkania promujące nasze kierunki Studiów Podyplomowych rozpoczęliśmy już w piątek.

W piątkowe popołudnie w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie zabrzmiała muzyka - to znak, że rozpoczęły się zajęcia Rytmika i taniec. Przez ponad półtorej godziny uczestniczki warsztatów mogły poznać piosenki, tańce i zabawy rytmiczne, wykorzystywane podczas zajęć w przedszkolach i klasach I-III.

W sobotę dużą popularnością cieszył się wykład Romana Młodkowskiego pt. ""Czas zmian", który był wprowadzeniem do modułu praktyka innowacji, prowadzonego na Menedżerskich. Natomiast Edyta Nowak-Żółty, która również prowadzi zajęcia na tym kierunku, przekazała uczestnikom Dni Otwartych podstawy wiedzy na temat postawy asertywnej oraz aprezentowała techniki pozwalających na otwarte wyrażanie swoich próśb, opinii, postaw.

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem dodatkowych kwalifikacji zapraszamy na Studia Podyplomowe.

Rekrutacja trwa!