30.11.2015

Zabierz książkę na święta!

Biblioteka Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie zaprasza do skorzystania z akcji "Książki na święta 2015"!

Zachęcamy do wypożyczenia książek lub audiobooków na okres świąt Bożego Narodzenia. Akcja skierowana jest do studentów i słuchaczy studiów podyplomowych WSB. Wszyscy, którzy podpiszą deklarację "Książki na święta 2015", będą mogli skorzystać ze zwiększonej ilości wypożyczonych materiałów - zwiększamy limit wypożyczeń do 10 tytułów!

Akcja trwa od 28 listopada 2015 r. do 10 stycznia 2016 r. Nie obejmuje dokumentów zarezerwowanych przez innego Czytelnika.

Zasady akcji:

1. Posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej,
  2. Uregulowane zobowiązania wobec Biblioteki WSB (brak opłat lub książek po terminie),
  3. Podpisanie deklaracji,
  4. Czas akcji: 28 XI 2015 r. – 10 I 2016 r.,
  5. Od dnia 11 stycznia 2016 r. opłaty będą naliczane zgodnie z regulaminem Biblioteki WSB.