15.06.2015

Zabierz książki na wakacje!

W Bibliotece Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie trwa akcja „Książki na wakacje 2015”. Na najbliższe trzy miesiące można wypożyczyć nawet dziesięć tytułów!

Cieszyńska Biblioteka zachęca do wypożyczenia książek lub audiobooków na całe wakacje od 16 czerwca do 27 września 2015 r. Akcja skierowana jest do studentów i słuchaczy studiów podyplomowych WSB.

Wszyscy, którzy podpiszą deklarację Książki na wakacje 2015, będą mogli skorzystać ze zwiększonej ilości wypożyczonych materiałów bez konieczności ich prolongowania, a jednocześnie bez narażania się na opłaty wynikające z nieterminowego zwrotu.

Zwiększamy limit wypożyczeń do 10 tytułów!

Akcja trwa do 27 września 2015 r.

Akcja nie obejmuje dokumentów zarezerwowanych przez innego czytelnika

Zasady akcji Książki na wakacje:

1. Posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej.

2. Uregulowane zobowiązania wobec Biblioteki WSB WZ w Cieszynie (brak opłat lub książek po terminie).

3. Podpisanie deklaracji.

4. Czas akcji: 16 VI 2015 r. - 27 IX 2015 r.

5. Od 1 września 2015 zostaje wstrzymana możliwość prolongowania dokumentów, tzn. że wszystkie dokumenty wypożyczone na czas trwania akcji muszą zostać zwrócone do 27 IX 2015 r.

6. Od dnia 1 października 2015 r. opłaty będą naliczane zgodnie z regulaminem Biblioteki WSB.