29.01.2014

Zapraszamy do kibicowania podczas I Cieszyńskiego Turnieju FIFA 2014

Już w piątek (31 stycznia) zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej i gier komputerowych do kibicowania. Po raz pierwszy w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie rozegrany zostanie Cieszyński Turniej w grę FIFA 2014.

Zmierzą się 32 osoby, dla zwycięzcy mamy nagrodę, a dla zdobywców pierwszego, drugiego i trzeciego miejca - puchary.

W piątek (31 stycznia 2014 r.) o godzinie 9:50 spotykamy się w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie, by rywalizować o tytuł najlepszego zawodnika w grze FIFA 14 w Cieszynie.

Nagrodę dla zwycięzcy Turnieju ufundowała Poseł na Sejm RP - Aleksandra Trybuś. To bon na 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów rtv. Dodatkowo dla tych, którzy zajmą miejsca na podium przygotowaliśmy puchary.

Lista uczestników w pliku do pobrania na dole strony.
Lista zgłoszeń została oficjalnie zamknięta. Przyjmujemy tylko zapisy na listę rezerwową.
Kontakt: wbizub@wsb.edu.pl; tel 885 588 100

A tutaj przedsmak wydarzenia: