14.05.2015

Zapraszamy na Cieszynalia

Już dziś rozpoczyna sie trzydniowe święto studentów, czyli Cieszynalia 2015. W tym czasie organizatorzy zaplanowali m.in. koncerty, imprezy sportowe. Zapraszamy do udziału w zabawie wszystkich mieszkańców Cieszyna i okolic.

W piątek i w sobotę zapraszamy wszystkich do Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, gdzie nie zabraknie atrakcji.

Tegoroczny Festiwal "Cieszynalia 2015" rozpocznie się w czwartek 14 maja i potrwa do soboty 16 maja. Po 8 latach organizatorzy wracają do tradycji jaką był KOROWÓD STUDENTÓW!

Oficjalną inaugurację święta żaków poprzedzi barwny korowód studentów, który wyruszy z cieszyńskiego kampusu Uniwersytetu Śląskiego na rynek w Cieszynie. To już w piątek o godzinie 17.00.

Współorganizatorem Cieszynaliów jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W piątek i w sobotę w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie nie zabraknie atrakcji. Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie.

15 maja 2015 r.

10:00 II Cieszyński Turniej w grę FIFA (Wydział Zamiejscowy w Cieszynie)

Zgłoszenia: maciej.rendaszka@gmail.com

16 maja 2015 r.