11.06.2013

Zapraszamy na finał CUD-u

Już w sobotę 8 czerwca zapraszamy na podsumowanie drugiej edycji Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci, które odbędzie się w Domu Narodowym w Cieszynie (Rynek 12) o godz. 10:00.

Dyplomy ukończenia roku szkolnego 2012/2013 wręczy dzieciom Burmistrz Miasta Cieszyna mgr inż. Mieczysław Szczurek oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dr inż. Łukasz Wróblewski. Wykład pt. „Skąd się wzięli górale w Beskidach?” wygłosi sekretarz Cieszyna  mgr inż. Stanisław Kawecki. Swoją obecność zapowiedziała również „Ślązaczka nad Ślązaczkami 2011 r.” – Łucja Dusek – Francuz z Jaworzynki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzanie obecności na uroczystości (mail, telefon) do 7 czerwca do godz. 12.00.

Przygotowała: Hanna Blokesz-Bacza