08.09.2015

Zapraszamy na Galę rozdania dyplomów!

Szanowni Absolwenci, gratulując Państwu ukończenia studiów wyższych na Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, serdecznie zapraszamy na Galę wręczenia dyplomów ukończenia studiów pierwszego i drugiego stopnia. Uroczystość odbędzie się 25 września o godz. 17.00 w naszym Wydziale (ul. Frysztacka 44).

Po zakończeniu oficjalnej części Uroczystości zapraszamy na część nieoficjalną - poczęstunek przy dobrej muzyce. Zapraszamy Państwa do udziału w uroczystości razem z osobami towarzyszącymi.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w Gali wraz z podaniem ilości osób towarzyszących do dnia 18 września 2015 roku pod numerem telefonu 33 8523094 lub na e-mail mwieczorek@wsb.edu.pl.

Ze względów organizacyjnych Absolwenci biorący udział w Gali proszeni są również o osobiste zgłoszenie się do dnia 20 września w Dziekanacie studiów I i II stopnia w celu odebrania dokumentów i złożenia niezbędnych podpisów.