19.04.2012

Zaproszenie do udziału w projekcie "Przedsiębiorczość Akademicka na START!"

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza pracowników naukowych oraz studentów śląskich uczelni  do wzięcia udziału w projekcie „Przedsiębiorczość Akademicka na START”.

Celem projektu jest promocja idei przedsiębiorczości akademickiej oraz przygotowanie studentów i pracowników naukowych śląskich uczelni (w tym doktorantów) do prowadzenia działalności gospodarczej typu spin off/spin out.

Na uczestników projektu czekają m.in. cykle szkoleń i doradztwa.
Tematy modułów szkoleniowych są następujące:

1. Skuteczne zarządzanie innowacyjnym przedsiębiorstwem.

2. Instrumenty doskonalenia funkcjonowania przedsiębiorstw, ich współpracy z uczelniami i otoczeniem biznesu.

3. Dizajn 100% innowacyjności.

4. Praktyczne aspekty prowadzenia działalności

5. Symulacyjna Gra Decyzyjna – analiza przypadków.

Szkolenia i doradztwo w projekcie są prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem

Ogromną wartością udziału w projekcie jest możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i wymiany

doświadczeń z osobami zainteresowanymi prowadzeniem działalności biznesowej.

Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i czwartki w godz. 16.30-19.45.w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, przy ulicy Opolskiej 15.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć to maj 2012.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Pozostało już tylko 10 wolnych miejsc!

Jak wziąć udział w Projekcie?

Wejść na stronę www.start.polsl.pl, następnie  wypełnić formularz, test oraz wybrać miejsce odbywania szkoleń – Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Szczegóły dotyczące projektu oraz poszczególnych modułów znajdą Państwo na:

Szczegółowych informacji nt. projektu udziela:

Marcin Wanat

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach