20.09.2013

Zdobądź dodatkowe kwalifikacje na studiach podyplomowych w Cieszynie

Dwa semestry, trzy albo cztery - tyle czasu wystarczy, by uzupełnić kwalifikacje lub zdobyć nowe kompetencje. Zapraszamy na studia podyplomowe w Cieszynie. Można wybierać spośród kierunków z zakresu zarządzania, finansów, informatyki i bezpieczeństwa oraz kwalifikacyjne studia oświatowe.

Rekrutacja trwa.

Wyższa Szkoła Biznesu w Cieszynie przygotowała dla kandydatów na studia podyplomowe kilka propozycji, które pozwolą osiągnąć więcej za mniej.

Wybierając nasze studia magisterskie Kadry i płace można równocześnie rozpocząć studia podyplomowe na dowolnym kierunku - np. Rachunkowość i finanse. Ich koszt będzie wówczas o 20% niższy.

Aktualnym studentom Kwalifikacyjnych studiów oświatowych polecamy wybór drugiego kierunku: Socjoterapia, Logopedia lub Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Cieszynie, w soboty i niedziele, co dwa tygodnie.

Szczegółowe informacje o Studiach podyplomowych >>>