30.04.2016

Złote Indeksy WSB wręczone!

29 kwietnia 2016 r. większość cieszyńskich szkół ponadgimnazjalnych pożegnała tegorocznych maturzystów. Wśród życzeń i gratulacji znalazły się też specjalne laudacje przesłane przez Jej Magnificencję Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisławę Dacko-Pikiewicz, które zostały odczytane podczas uroczystych akademii i złożone na ręce dyrektorów szkół.

Nie zabrakło również wręczenia Złotych Indeksów WSB, które szczególnie uzdolnionym uczniom Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie, Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie oraz Szkoły Organizacji i Zarządzania w Cieszynie przekazały Pani Dyrektor Działu Nauczania Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie mgr Regina Bogaczyk oraz Pani mgr Roma Rojowska z naszego wydziałowego Akademickiego Biura Karier.