21.01.2017

Znamy już terminy Międzynarodowych Konferencji Naukowych organizowanych przez Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

18 stycznia w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie odbyło się spotkanie członków Komitetu Organizacyjnego IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa regionalna, transgraniczna i globalna”. W spotkaniu uczestniczyli prof. dr hab. Stefan Hittmar z Uniwersytetu w Żylinie, a także prof. WSB dr hab. Włodzimierz Sroka, dr Joanna Kurowska-Pysz oraz dr inż. Łukasz Wróblewski z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa regionalna, transgraniczna i globalna”

Decyzją Komitetu Organizacyjnego Konferencja odbędzie się w Hotelu Mercure w Cieszynie w dniach 1-2 czerwca 2017 roku. Obok wystąpień naukowych, organizatorzy zaplanowali dla uczestników Konferencji wiele atrakcji m.in. zwiedzanie Zamku - Rezydencji Prezydenta RP oraz Skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle. Artykuły - wyłącznie w języku angielskim - po uzyskaniu pozytywnych recenzji opublikowane zostaną w renomowanych, wysoko punktowanych czasopismach naukowych.

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury”  8-9 czerwca 2017 roku.

W trakcie spotkania doprecyzowano również szczegóły dotyczące IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury”, która odbędzie się 8-9 czerwca 2017 roku. W tym roku do Rady Programowej Konferencji dedykowanej instytucjom kultury dołączyła profesor Joanne Scheff-Bernstein współautorka (razem z Philipem Kotlerem) najobszerniejszego (jak dotąd) dzieła w całości poświęconego marketingowi w kulturze „Standing Room Only. Strategies for Marketing the Performing Arts”. Zaproszenie przyjęła również profesor Bonita M. Kolb – autorka znanych i cenionych książek z zakresu zarządzania w kulturze, turystyce i przemysłach kreatywnych wydawanych w najbardziej renomowanych wydawnictwach. Czwarta edycja Konferencji będzie miała miejsce na Zamku w Żywcu.