Specjalność

Tryb: Niestacjonarne Zapisz się
Tryb: Stacjonarne

• Czego się nauczysz?

• zawierania stosunku pracy - zarówno jako pracownik jak i w imieniu pracodawcy,
    • kreowania optymalnej formy i warunków zatrudniania pracowników,
    • naliczania wynagrodzeń,
    • przeprowadzania rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym,
    • przygotowywania harmonogramu czasu pracy zgodnego z obowiązującymi przepisami prawa,
    • nadzorowania i wykonania harmonogramów czasu pracy i urlopów pracowniczych,
    • prowadzenia dokumentacji pracowniczej.

Specjalność Kadry i płace w praktyce  jest skierowana do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności z zakresu szeroko rozumianej problematyki kadrowej w przedsiębiorstwach, w szczególności w zakresie wynagrodzeń, prawa pracy, rozliczeń i świadczeń pracowniczych, dokumentacji podatkowej oraz ZUS.

• Uczymy praktycznie

Jako absolwent specjalności Kadry i płace w praktyce będziesz przygotowany do pracy w działach kadrowo-płacowych przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych, instytucji i jednostek administracji publicznej oraz podmiotów finansowych.

• Program specjalności

Wybrane treści poszerzające wiedzę specjalizacyjną:

• prawo pracy,
    • systemy naliczania i wypłacania wynagrodzeń,
    • czas pracy i jego ewidencja,
    • akta osobowe i dokumentacja pracownicza,
    • systemy motywacyjne,
    • obsługa programu płatnik,
    • Excel w dziale personalnym - warsztaty praktyczne,
    • obsługa programu Symfonia,
    • rekrutacja i selekcja pracowników,
    • nowoczesne systemy wynagrodzeń.
  • Opłaty

Inżynieria zarządzania - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 395 zł 150 zł* 415 zł 150 zł* 415 zł 415 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 310 zł 390 zł 390 zł 385 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł
    *Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

Akademia WSB
    Wydział Zamiejscowy w Krakowie
    ul.Ułanów 3

Dział rekrutacji:

tel. 32 111 01 00
    kraków@wsb.edu.pl

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Kierunkom inżynieryjnym”.

Sprawdź dostępność miejsc
 *