07.04.2022

Absolwenci Wydziału Zamiejscowego w Żywcu odebrali dyplomy ukończenia studiów wyższych

W dniu 04 kwietnia 2022 r. w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Akademii WSB odbyła się Akademicka Gala wręczenia Dyplomów ukończenia studiów wyższych absolwentom kierunku Zarządzanie.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 Absolwenci ukończyli studia w następujących specjalnościach: Logistyka i transport, Zarządzania jakością w produkcji i usługach, Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, Rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem, Marketing i zarządzanie sprzedażą, Administracja publiczna i gospodarka samorządowa, Psychologia w Biznesie

Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych to dla absolwentów ważny element życia, a dla  Uczelni jedna z ważniejszych chwil. Absolwentów i towarzyszące im osoby powitał dr Bogusław Wyleciał, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Żywcu. Następnie Absolwentom Akademii WSB wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo dobre wyniki w nauce.

Uroczystość wręczenia dyplomów uświetnił Występ Artystyczny Pani Agnieszki Cendrzak i Wojciecha Maciejowskiego.

Wszystkim Absolwentom serdecznie dziękujemy za udział w naszej uroczystości, gratulujemy uzyskania wysokich wyników oraz życzymy dalszych sukcesów oraz powodzenia w skutecznej realizacji celów zawodowych oraz osobistych.