Gala wręczenia Dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - Żywiec 04.04.2023

W dniu 4 kwietnia odbyła się Uroczysta Gala wręczenia dyplomów Absolwentom studiów I i II stopnia kierunków inżynieria zarządzania i zarządzanie.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023 Absolwenci ukończyli studia w następujących specjalnościach:  Resocjalizacja z elementami socjoterapii, Kadry i płace w praktyce, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie w administracji publicznej, Rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem, Logistyka i transport, Zarządzanie jakością, Zarządzanie BHP.

Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych to dla absolwentów ważny element życia, a dla  Uczelni jedna z ważniejszych chwil. Absolwentów i towarzyszące im osoby powitał dr Bogusław Wyleciał, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Żywcu. Do gratulacji i życzeń dołączył się Starosta Powaitu Żywieckiego Pan Andrzej Kalata oraz Zastępca Burmistrza Miasta Żywca Pan Marek Czul.

Następnie Absolwentom Akademii WSB wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo dobre wyniki w nauce. W roku akademickim 2022/2023 w semestrze zimowym, Rektor Akademii WSB wyróżniła
2  absolwentów  za bardzo dobre wyniki w nauce i  za najlepszą pracę dyplomową, oraz 7 absolwentów za najlepszą prace dyplomową.

Uroczystość uświetniła swoim występem, Formacja „Aqua Dance” Tegoroczny Mistrz Polski – Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Kategorii młodzieżowej w stylu latynoamerykańskim.

Wszystkim Absolwentom serdecznie dziękujemy za udział w naszej uroczystości, gratulujemy uzyskania wysokich wyników oraz życzymy dalszych sukcesów oraz powodzenia w skutecznej realizacji celów zawodowych oraz osobistych.