12.07.2022

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia – Żywiec

W piątek 8 lipca 2022 r. w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Akademii WSB odbyła się Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia kierunków pedagogika i zarządzanie, o specjalnościach: resocjalizacja z elementami socjoterapii, kadry i płace w praktyce, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie w administracji publicznej, rachunkowość i podatki w zarządzaniu przedsiębiorstwem, marketing i zarządzanie sprzedażą, menedżer projektu, psychologia w biznesie.

Uroczysta Gala Akademicka rozpoczęła się od wystąpienia Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu – dra Bogusława Wyleciała, który przywitał przybyłych gości, wykładowców oraz absolwentów. Obecni na uroczystości, Antoni Szlagor Burmistrz Miasta Żywca i Stanisław Kucharczyk Wicestarosta Powiatu Żywieckiego, złożyli absolwentom gratulacje, życzenia sukcesów oraz wyrazili nadzieje, że zdobyta w trakcie studiów wiedza zostanie wykorzystana do rozwoju naszego regionu.

Uroczystość była również okazją do wręczenia Absolwentom Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Akademii WSB wyróżnień za najlepsze prace dyplomowe, oraz bardzo dobre wyniki w nauce. W roku akademickim 2021/2022 na wniosek promotorów i recenzentów JM Rektor Akademii WSB wyróżniła:

·         3 absolwentów za bardzo dobre wyniki w nauce i za najlepszą pracę dyplomową

·         12 absolwentów za najlepsze prace dyplomowe

·         3 absolwentów za bardzo dobre wyniki w nauce

Wyróżnieni absolwenci otrzymali nagrody ufundowane przez: Hotel Alpin w Szczyrku, Dworek Góralski Hotel & Spa w Łodygowicach, Restaurację Piwiarnia Żywiecka, Restaurację Parole del Gusto w Żywcu, Fryzjerstwo Paradowski & Charyasz w Międzybrodziu Bialskim, Studio Fryzur Prestiż, Salon Kosmetyczny Relax, Kino Janosik w Żywcu, Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Witolda Rowickiego w Żywcu.

Uroczystość uświetnił występ Pana Wojciecha Maciejowskiego (skrzypce) oraz Wojciecha Golca (akordeon).

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy!

Oferta studiów II stopnia

Oferta studiów podyplomowych