21.07.2021

Gala wręczenia Świadectw na studiach podyplomowych

W dniu 16 lipca 2021 r. miała miejsce uroczysta Gala Wręczenia Świadectw na studiach podyplomowych realizowanych w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Akademii WSB. Podczas uroczystości świadectwa odebrali słuchacze kierunku: Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe.

Gości powitała Pani mgr inż. Paulina Cader-Kania – Dyrektor Wydziału
ds. operacyjnych. Gratulując absolwentom i życząc dalszych sukcesów edukacyjnych.

Następnie miał miejsce niezwykle wartościowy wykład Pani
mgr Magdaleny Bielenin – „O uczeniu (się) słów kilka”.

Świadectwa ukończenia studiów podyplomowych wręczył Pan
dr Bogusław Wyleciał - Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Akademii WSB, wspólnie z Panią mgr Joanną Hulka – Z-cą Kierownika Dziekanatu.

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.” – dlatego wszystkim naszym absolwentom serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy do kontynuowania nauki i zapoznania się z bogatą oferta studiów podyplomowych w Akademii WSB.

Osoby zainteresowane ofertą studiów zapraszamy na stronę : www.wsb.edu.pl