Belgia czy Słowenia? Zapraszamy do udziału w Blended Intensive Program

Zapraszamy studentów do zarejestrowania się na mobilność i spędzenia 5 dni w pięknej Belgii (w Namur) lub w Słowenii (Ljubljana) , w otoczeniu międzynarodowych studentów z całego świata.

Belgia

Zapraszamy studentów do zarejestrowania się na mobilność i spędzenia 5 dni w pięknej Belgii, w Namur, w otoczeniu międzynarodowych studentów z całego świata i ucząc się licznych tematów związanych z wellbeingiem.

Kiedy:

26 marca - 31 marca 2023 r.

Gdzie:

Belgia, Namur.

Finansowanie

Program jest finansowany przez Erasmus Grand, co powinno wystarczyć na pokrycie całego pobytu oraz biletów tam i z powrotem!

Napisz na vdotsenko@wsb.edu.pl po więcej informacji

Słowenia

Zapraszamy studentów do rejestracji na Blended Intensive Program oferowany przez naszych partnerów ze Słowenii.

BIP's to pięciodniowa mobilność fizyczna finansowana przez Erasmus+, podczas której studenci uczą się od najlepszych ekspertów z danej dziedziny, pracując nad projektem grupowym w międzynarodowym zespole.

Temat:

Włączenie i różnorodność z perspektywy studentów

Terminy:

Online: 7, 14, 21 i 28 marca 2023 r.
W Lublanie: Data przyjazdu sobota 1 kwietnia 2023 - Data wyjazdu piątek 7 kwietnia 2023 r.

Grupa docelowa:

Studenci studiów I stopnia

ECTS:

Studenci zdobędą 4 ECTS

Termin składania wniosków:

10 stycznia 2023 r.

Partnerzy:

Carinthia University of Applied Sciences (A),

University of Ghent (B),

Linnaeus University (SE),

Akademia WSB (Polska)

Koszty: