Erasmus+ dodatkowa rekrutacja na studia za granicą

Zapraszamy do wzięcia udziału w dodatkowej rekrutacji na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim w roku akademickim 2022/2023!

Konkurs, który możesz wygrać

Rekrutacja na wyjazdy w celu realizacji części studiów (SMS) odbywa się w formie konkursu i obejmuje studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia.

Do kogo się zgłosić?

Osoby zainteresowane wyjazdem na studia prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji (https://wsb.edu.pl/en/student/erasmus/outgoing) oraz listą uczelni partnerskich. Chęć wyjazdu należy zgłosić pisemnie wysyłając formularz zgłoszeniowy do Joanny Łudzień (jludzien@wsb.edu.pl) w terminie do 15 września 2022.

Program Erasmus+

Program Erasmus+ to możliwość studiowania za granicą, która pozwala poszerzyć swoje horyzonty. Podróże kształcą i Erasmus jest tego najlepszym dowodem. To niesamowite doświadczenie, możliwość poznania nowych ludzi, innych zwyczajów, kuchni, a także innych metod nauczania.
Erasmus to niesamowita przygoda, która pozwala poprawić znajomość języka obcego, poznać ludzi z całego świata oraz gwarantuje niesamowite wspomnienia i przyjaźnie, która pozostaną na całe życie.