"Logistyka i transport w praktyce" Cieszyn | 28.02.2023

Blisko 200 studentów i uczniów techników logistycznych uczestniczyło, we wtorek 28 lutego, w wydarzeniu „Logistyka i transport w praktyce”, którego głównym założeniem było dzielenie się dobrymi praktykami z zakresu działania branży TSL.

Eksperci TSL w Akademii WSB w Cieszynie

Swoim doświadczeniem dzielili się eksperci takich rynkowych potentatów jak: JAS FBG, Raben Polska, Gruber Logistics. Gościliśmy również znakomitego eksperta kolejowego – Pana Andrzeja Adamca.

Tegoroczna edycja wydarzenia „Logistyka i transport w praktyce” odbyła się formule stacjonarnej.  Zgodnie z założeniem uczestniczący w wydarzeniu eksperci przeprowadzili dla uczestników warsztaty związane z zadaniami, przed jakimi logistycy i transportowcy stają najczęściej.

W sposób szczególny dziękujemy naszym gościom uczestniczącym w wydarzeniu:

Panu Andrzejowi Adamcowi - dyrektorowi projektu, ekspertowi PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. ds. podsystemu ,,TABOR" oraz ,,ENERGIA"

Ekspertom firmy  Raben Polska: Małgorzacie Kacyrz - kierownik oddziału w Czechowicach Dziedzicach i Andrzejowi Kurkowi  - Kierownikowi ds. Obsługi Klienta

Ekspertom firmy JAS-FBG S.AAgnieszka Sittek  Z-ca Dyrektora ds. Rekrutacji, Barbara Podleśny - Kierownik ds. Rekrutacji, Edyta Urbanek-Piontek - Koordynator linii drobnicowej międzynarodowej

Ekspertom Gruber Logistisc: Kamil Sarna - Branch Manager i Kamil Botor Analityk

dr inż. Paweł Sobczak – ekspert Akademii WSB, propagator wiedzy logistycznej, twórca Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej opiekun koła naukowego IT Logis