dr Edyta Nowak-Żółty - Dziekanem Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Dr Edyta Nowak-Żółty została powołana na stanowisko Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB. Decyzję podjął Senat Akademii WSB podczas posiedzenia 14 lutego 2024 r.

Edyta Nowak-Żółty jest doktorem nauk humanistycznych, dyplomowanym coachem, tutorem akademickim, trenerem rozwoju osobistego i konsultantem w obszarze edukacji. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu: przywództwa, komunikacji międzyludzkiej, asertywności, negocjacji, zarządzania sobą w czasie, budowania zespołów, obsługi klienta, zarządzania coachingowego, savoir vivru w biznesie i urzędzie.

Pasjonatka psychologii uczenia się, kształcenia i neurodydaktyki. W wolnym czasie uwielbia wycieczki rowerowe trasami MTB Beskidu Śląskiego. Jest mężatką, ma 19 letniego syna.

Nowa Dziekan jest zwiazana z cieszyńską Akademią WSB od wielu lat, pełniąc dotychczas funkcję prodziekana.