Konferencja, organizowana przez 5+ Consulting (Kancelaria Usług Księgowych 5+ consulting) pod przewodnictwem Anny Fejdych – prezes zarządu i autorki koncepcji Dynamiczna Księgowość – stanowi część ogólnopolskiego cyklu Orient Express Przedsiębiorczości, którego ideą jest wspieranie przedsiębiorców w świadomym wyznaczaniu kierunku rozwoju biznesu na nadchodzące lata.
Program wydarzenia obejmował aktualne i praktyczne zagadnienia kluczowe dla funkcjonowania nowoczesnych organizacji:
- Wyzwania kadrowo-płacowe i nowe obowiązki pracodawców
Przemysław Pogłódek – prawnik, biegły sądowy, specjalista prawa pracy, ekspert Akademii WSB
- Zmiany podatkowe i wyzwania KSeF
Marek Niczyporuk – właściciel Ars Aequi Kancelaria Radcy Prawnego, doradca podatkowy
- KSeF: biura rachunkowe i przedsiębiorcy u progu zmiany. Czy dziś jesteśmy gotowi na nowy rozdział?
Kaja Wachowska – ekspertka w zakresie wdrażania KSeF i cyfryzacji procesów księgowych
- AI w praktyce biznesowej – narzędzia, które odmienią Twoją firmę (praktyczny warsztat)
Łukasz Kaplita – wiceprezes zarządu Wertui Sp. z o.o., ekspert w dziedzinie marketingu internetowego
- Odporność psychiczna w obliczu zmian. Jak przekształcić wyzwania w szanse?
dr Edyta Nowak-Żółty – dziekan Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Cieszynie
Integralną częścią konferencji stanowić będzie również panel dyskusyjny „Od oporu do rozwoju” moderowany przez Annę Fejdych, poświęcony realnym doświadczeniom przedsiębiorców w procesie adaptacji do zmian prawnych, technologicznych i organizacyjnych oraz budowaniu postawy rozwojowej w biznesie.
Zniżki dla studentów i partnerów Akademii WSB
Dodatkowo warto podkreślić, że w dziekanacie Akademii WSB w Cieszynie dostępne są vouchery, które umożliwiają studentom oraz partnerom Akademii WSB zakup wejściówek na konferencję z bonifikatą. To forma wsparcia i zachęty do udziału w wydarzeniu, wpisująca się w działania uczelni na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, kompetencji menedżerskich oraz praktycznego dialogu świata nauki z biznesem.