Konferencja dla wszystkich zainteresowanych rynkiem kapitałowym | 19.05.2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji on-line, która podsumowuje projekt „WIEDZA – UMIEJĘTNOŚCI – KOMPETENCJE. Innowacyjny model akceleracji współpracy międzysektorowej dla rozwoju polskiego rynku kapitałowego”. W czasie wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne z udziałem ekspertów. Konferencja odbędzie się 19 maja w godzinach 9:30-13:00 oraz 20 maja w godzinach 14:00 – 17:00.

Konferencja adresowana jest do wszystkich zainteresowanych rynkiem kapitałowym w Polsce oraz do jego uczestników: inwestorów, emitentów i przedstawicieli spółek giełdowych. Do udziału zachęcamy również osoby z otoczenia biznesowego oraz ze środowiska naukowego, w tym wykładowców akademickich, studentów, a także przedsiębiorców.

Udział w konferencji jest bezpłatny - ZAPISZ SIĘ

Ekspert Akademii WSB dr hab. Joanna Kurowska-Pysz, prof. AWSB - Dyrektor Centrum Transferu Technologii oraz Zastępca Kierownika Szkoły Doktorskiej w AWSB weźmie udział w dwóch blokach konferencji:

• Panel Dyskusyjny „Współpraca i międzyorganizacyjne uczenie się jako katalizator rozwoju innowacji na rynku kapitałowym”,
  • Prezentacji wyników badań luk kompetencyjnych oraz motywatorów i mechanizmów współpracy międzysektorowej na rynku kapitałowym.

Podczas konferencji dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, Wiceprezes Śląskiego Związku Pracodawców Lewiatan poprowadzi prezentację wyników jednej z usług B+R zrealizowanej w ramach projektu: „WIEDZA – UMIEJĘTNOŚCI – KOMPETENCJE. Innowacyjny model akceleracji współpracy międzysektorowej dla rozwoju polskiego rynku kapitałowego”.