24.11.2020

Dr hab. Robert Socha, prof. AWSB wyróżniony za wyjątkowe osiągnięcia naukowe w 2020 r.

Ekspert w zakresie bezpieczeństwa publicznego, dr hab. Robert Socha, prof. AWSB – dyrektor Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Transgranicznym w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie otrzymał nagrodę za wyjątkowe osiągnięcia naukowe w 2020 r. Wyróżnienie za autorstwo monografii naukowej pt. Działania Policji w zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych ludzi zostało przyznane przez Polskie Towarzystwo Geopolityczne Oddział Warszawa.

Warto dodać, że za działalność na rzecz bezpieczeństwa woj. śląskiego dr hab. Robert Socha, prof. AWSB został wyróżniony przez Marszałka Województwa Śląskiego srebrną odznaką "Zasłużony dla województwa śląskiego". Ponadto Profesor jest Prezesem Śląskiego Oddziału Towarzystwa Wiedzy Obronnej i opiekunem Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego Semper Fidelis.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Akademia WSB prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na kilkunastu specjalnościach, m.in.: KryminalistykaBezpieczeństwo antyterrorystyczneBezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowychPolicja w systemie bezpieczeństwa publicznego – w Dąbrowie Górniczej oraz w Wydziałach Zamiejscowych Akademii WSB w Krakowie i Cieszynie.

Książkę autorstwa dra hab. Roberta Sochy, prof. AWSB możecie kupić za pośrednictwem wydawnictwa DifinKLIKNIJ TUTAJ