18.08.2016

III Europejski Kongres Lean Manufacturing - spotkajmy się w gronie ekspertów

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest partnerem III Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing. Wydarzenie, w którym wezmą udział najważniejsi eksperci z zakresu szczupłego zarządzania, odbędzie się w dniach 29 - 30.09.2016 roku w Forum Kongresowym Best Western Premier w Katowicach.

W gronie prelegentów jest dr Marcin Lis, Prorektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej,  ekspert w zakresie systemów jakości, zarządzania projektami innowacjami, systemów zintegrowanych.

Inicjator Kongresu Lean Manufacturing - firma Brainstorm jest partnerem Uczelni i jednocześnie patronem kierunku studiów podyplomowych Lean management.

Wspólnie opracowany program studiów, zajęcia prowadzone przez doświadczanych praktyków z obszaru szczupłego zarządzania zdecydowały o sukcesie kierunku i uruchomieniu kolejnej edycji.

Dla uczestników III Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej przygotowała specjalną ofertę. W materiałach kongresowych załączony zostanie bon uprawniający do 5% bonifikaty przy zapisie na studia podyplomowe   na kierunku Lean managment.

SPRAWDŹ STUDIA PODYPLOMOWE

ZOBACZ PROGRAM KONGRESU