27.07.2016

Pierwszy semestr studiów magisterskich TYLKO za 100 zł

Wybierz studia II stopnia magisterskie na kierunkach BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE lub TRANSPORT do 10 sierpnia i skorzystaj z wyjątkowej promocji – pierwszy semestr studiów TYLKO 100 zł.

Warunki promocji

Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na studia w systemie on-line do 10 sierpnia oraz dostarczyć komplet wymaganych dokumentów.

Bezpłatne szkolenie

Pierwsze 10 osób, które zarejestruje się na studia II stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej,  dostarczy wszystkie niezbędne dokumenty oraz uiści opłatę rejestracyjną, gratis otrzyma możliwość wyboru jednego ze szkoleń oferowanych przez Centrum Bezpieczeństwa i ESM . Termin realizacji szkoleń: jesień 2016 r.

1. SZKOLENIE WSPINACZKOWE – poziom podstawowy
  2. CZARNA TAKTYKA
  3. WSTĘPNE ROZPOZNANIE PIROTECHNICZNE
  4. ZACHOWANIE W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH (w tym na wypadek ataku terrorystycznego)