Szkoła letnia. Weź udział

Drodzy studenci otwieramy nabór na kolejną edycję Szkoły letniej, która odbędzie się w dniach 20-24.06.2022 na Uniwersytecie Technicznym w Ostrawie. W programie zajęć m.in.: - wykłady, prezentacje tematyczne i warsztaty, - spotkania ze specjalistami, - networking studentów oraz wykładowców polskich i czeskich. Gwarantujemy zakwaterowanie wraz z wyżywieniem w czasie trwania Szkoły letniej

Zapraszamy do udziału w Szkole letniej

Szkoła letnia jest świetną okazją do zdobycia praktycznej wiedzy oraz zgłębienia tematu gospodarki niskoemisyjnej. Jest to tematyka ściśle związana z naszą przyszłością. Udział w Szkole letniej pozwoli na złapanie szerszego spojrzenia na kwestie związane z gospodarką niskoemisyjną, odnawialnymi źródłami energii, budownictwem przyszłości oraz transportem i turystyką - a więc tym wszystkim, co dotyczy każdego z nas dzisiaj i będzie dotyczyło w przyszłości.

Udział w wykładach oraz warsztatach może stać się źródłem inspiracji do napisania pracy dyplomowej, a idąc dalej - do wytyczenia swojej drogi zawodowej.
Jeśli tematyka zarządzania energią jest Tobie bliska lub znajduje się w obszarze Twoich zainteresowań, zgłoś swój udział w tegorocznej Letniej Szkole.

Studentom zakwalifikowanym do udziału w wydarzeniu zapewniamy noclegi w Ostrawie oraz całodzienne wyżywienie w terminie 20-24.06.2022.

Jak się zapisać?

W celu zapisu proszę o przesłanie na epanasiuk@wsb.edu.pl następujących informacji:

• imię i nazwisko
  • wskazanie dni swojego uczestnictwa (pon, wt, śr, czw, pt)
  • wskazanie dni obejmujących nocleg (pon, wt, śr, czw)
  • rodzaj diety (wegetarianin, weganin, alergia pokarmowa)

Na zgłoszenia czekamy do 3.czerwca 2022

Zapisy: Ewa Panasiuk epanasiuk@wsb.edu.pl

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu: PRAKTYCZNY PROGRAM KSZTAŁCENIA KADR ROZWIJAJĄCYCH GOSPODARKĘ NISKOEMISYJNĄ NA POGRANICZU II, który uzyskał dofinansowanie z Programu: Interreg V – A Republika Czeska – Polska. Liderem projektu jest VŠB-Technical University of Ostrava (Czechy) a parterem - Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, Wydział Zamiejscowy w Cieszynie.