21.01.2024

Weź udział w BIP „Sustainable Development Goals”

Akademia WSB zaprasza studentów do udziału w programie BIP „Sustainable Development Goals”. Uczestnictwo nie tylko zapewnia niezapomniane doświadczenia, ale także stwarza wyjątkową okazję do zgłębienia tajemnic zrównoważonego rozwoju i przeżycia przygody.

Co wyróżnia ten program BIP?

• Wiedza i Doświadczenie - Połączenie dynamicznego dzielenia się wiedzą, praktyki oraz międzykulturowego zanurzenia.
  • Prelegenci - Eksperci ze zróżnicowanych dziedzin w zakresie polityki, przemysłu i środowisk akademickich, pochodzący z różnych regionów świata.
  • Współpraca Międzynarodowa - Okazja do współpracy w projektach zespołów z renomowanych europejskich uczelni.
  • Rozwój Umiejętności - Zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne w aspekcie zrównoważonego rozwoju.

Kiedy odbywa się program?

• Część Wirtualna – 5, 12, 19 marca 2024
  • Mobilność Fizyczna – 24-28 marca 2024 (Gandawa, Belgia)

Wierzymy, że BIP to nie tylko nauka. To również wyjątkowa okazja do budowania międzynarodowych relacji oraz uczestnictwa w aktywnościach społecznych w belgijskiej Gandawie.

Jak dołączyć?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego - WYPEŁNIJ

Stypendium jest przewidziane dla wszystkich wybranych uczestników!