Specjalność

ZARZĄDZANIE W BRANŻY ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII | ŻYWIEC

• zarządzania w organizacji działającej w branży odnawialnych źródeł energii,
  • podstaw zarządzania procesami w organizacji,
  • identyfikacji źródeł finansowania OZE w Polsce,
  • analizy opłacalności i efektywności odnawialnych źródeł energii,
  • doboru odpowiedniego źródła energii odnawialnej,
  • projektowania, doboru i wpływu odnawialnych technologii energetycznych na środowisko naturalne,
  • audytu energetycznego budynków,
  • wykorzystywania metodyki Six Sigma,
  • praktycznych zasad wykorzystywania metody FMEA,
  • wykorzystywania metod Problem Solving.

Specjalność  Zarządzanie w branży odnawialnych źródeł energii pozwoli Ci zdobyć praktyczną wiedzę i użyteczne umiejętności z zakresu branżowych kompetencji zarządczych, doboru i projektowania instalacji, oceny efektywności budynków, potencjalnych źródeł finansowania instalacji i ich wymiernego wpływu na rozwój lokalny oraz na środowisko naturalne. To połączenie profesjonalnej, specjalistycznej wiedzy inżynierskiej z zaawansowanymi umiejętnościami z zakresu zarządzania.

• Uczymy praktycznie

Po ukończeniu studiów na specjalności Zarządzanie w branży odnawialnych źródeł energii będziesz przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku specjalisty ds. oceny energetycznej i efektywnego zarządzania energią, audytora energetycznego, konsultanta ds. problematyki energetycznej, przedsiębiorcy w branży energetycznej oraz przedstawiciela handlowego poszczególnych gałęzi branży odnawialnych źródeł energii. Zostaniesz także wyposażony w podstawową wiedzę w obszarach tematycznych związanych z inteligentnym budownictwem.

• Program specjalności

Wybrane treści poszerzające wiedzę specjalizacyjną:

• podstawy odnawialnych źródeł energii,
    • inteligentne budownictwo,
    • audyty i certyfikacje OZE,
    • instalacje fotowoltaiczne,
    • magazynowanie energii,
    • analizy opłacalności i efektywności w OZE,
    • fundusze UE oraz inne źródła finansowania OZE w Polsce.
  • Opłaty

Inżynieria zarządzania - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 480 zł 550 zł 570 zł 580 zł 600 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł

Akademia WSB
    Wydział Zamiejscowy w Żywcu
    ul. Komisji Edukacji Narodowej
    34 - 300 Żywiec

Rekrutacja: mgr inż. Paulina Cader-Kania

tel: 32 1110120
    pcader@wsb.edu.pl

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Zarządzaniu”.