Współpraca z webankieta.pl

Studencie przygotowujesz pracę semestralną lub dyplomową w oparciu o badania ankietowe? To świetnie, bo możesz teraz bezpłatnie korzystać z funkcjonalności platformy badawczej Webankieta.pl, z którą współpracuje Akademia WSB.

Webankieta.pl to profesjonalne narzędzie do tworzenia i realizacji ankiet online. Jest polecane nie tylko w środowisku akademickim, ale również regularnie wykorzystywane przez firmy oraz agencje badawcze i konsultingowe. Więcej informacjiwww.webankieta.pl

Studenci, pracownicy dydaktyczni, słuchacze studiów podyplomowych i doktoranci mogą uzyskać bezpłatny dostęp do serwisu Webankieta.pl. W celu uzyskania dostępu do serwisu prosimy o kontakt mailowy z Panem Pawłem Brzezińskim (pbrzezinski@wsb.edu.pl)