Specjalność

KADRY I PŁACE W PRAKTYCE I CIESZYN

Tryb: Niestacjonarne Zapisz się
  • Czego się nauczysz

• stosowania w praktyce przepisów prawa pracy,
    • prowadzenia dokumentacji kadrowej,
    • naliczania wynagrodzeń,
    • prowadzenia dobrze zorganizowanej administracji kadrowo-płacowej,
    • obsługi programów Płatnik i Symfonia,
    • stosowania wiedzy z zakresu psychologii w poszczególnych procesach kadrowych,
    • prowadzenia rekrutacji i selekcji,
    • rozwijania dobrej komunikacji i rozwiązywania konfliktów w zespole.

Absolwenci specjalności Kadry i płace w praktyce posiadają wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia procesów obsługi kadrowej i płacowej w przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych. Są wyposażeni w wiedzę za zakresu obowiązujących przepisów prawa pracy, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych oraz umiejętności obsługi oprogramowania służącego ewidencji rozliczeń z pracownikami.

• Uczymy praktycznie

Absolwenci specjalności Kadry i płace w praktyce są doskonale przygotowani do pracy w działach kadrowo-płacowych przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych, instytucji i jednostek administracji publicznej oraz podmiotów finansowych zarówno na stanowiskach samodzielnych lub pomocniczych.

Specjalność prowadzona we współpracy z firmą Zorius.pl Platynowym Partnerem firmy Symfonia Sp. Z o.o.

Studenci po ukończonych zajęciach otrzymują certyfikat ukończenia kursu praktycznej obsługi programu Symfonia – Kadry i płace.

• Program specjalności

Wybrany zakres tematyczny studiów realizowany przez Akademię WSB w Cieszynie w ramach specjalności Kadry i płace w praktyce  :

• Prawo pracy
    • Naliczanie i wypłacanie wynagrodzeń
    • Czas pracy i urlopy
    • Dokumentacja pracownicza
    • Formy nawiązywania stosunku pracy
    • Obsługa programu Płatnik i Symfonia
    • Obsługa nowoczesnych systemów kadrowo-płacowych
    • Psychologia procesów kadrowych
  • Opłaty

Studia II stopnia Semestr 1
    Semestr 2
    Semestr 3
    Semestr 4
    Studia stacjonarne i niestacjonarne 100 zł *
    440 zł 440 zł 440 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł - - -

* Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Zarządzaniu”.

Sprawdź dostępność miejsc
 *