Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych w Cieszynie | 21.06.2023

Akademia WSB w Cieszynie świętowała kolejną Galę Akademicką podczas której wręczono świadectwa absolwentom studiów podyplomowych kierunków: Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe, Neurologopedia oraz Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. Wydarzenie odbyło się w środę 21 czerwca 2023 r.

Wyróżnienia

Zgodnie z regulaminem studiów podyplomowych najlepszym Absolwentom przyznano wyróżnienia. Doceniono bardzo dobre za wyniki egzaminów, zaangażowanie i ponadprzeciętną aktywność podczas zajęć. Wyróżnieni absolwenci:

• Pani Justyna Gryglak  - absolwentka kierunku Neurologopedia
  • Pan Dariusz Zwardoń  absolwent kierunku Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Pan Krzysztof Patryjach absolwent kierunku Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe

Wyróżnienia i świadectwa ukończenia studiów podyplomowych wręczył Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Adam Żabka, który wygłosił również ostatni wykład zatytułowany „Inflacja versus budżet domowy”

Gratulacje

Gratulujemy wszystkim absolwentom osiągniętych wyników, stworzenia wyjątkowej atmosfery przyjaźni, wzparcia i rozwoju. Już dziś zapraszamy na kolejne studia podyplomowe realizowane w Akademii WSB. Warto pamiętać, że rozpoczynając nowy kierunek studiów wszyscy absolwenci Akademii WSB mogą skorzystać z bonifikaty w wyskokości aż 20%

Studia podyplomowe w Cieszynie

Pełna ofertę studiów podyplomowych oferowanych przez Wydział Zamiejscowy w Cieszynie znajduje się na stronie internetowej >>> oferta studiów podyplomowych w Cieszynie