Oferta pracy

Do naszego zespołu w Cieszynie szukamy ambitnej i komunikatywnej osoby na stanowisko: "Specjalista ds. studiów podyplomowych"

Miejsce pracy: Akademia WSB Cieszyn, ul. Frysztacka 44
Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Czekamy na Ciebie jeśli:

• Jesteś osobą dokładną, sumienną, terminowo wykonujesz zadania;
  • Dobrze i skutecznie pracujesz w zespole;
  • Sprawnie planujesz i organizujesz pracę własną;
  • Jesteś gotowa/y do pracy w weekendy (średnio dwa weekendy w miesiącu);
  • Posiadasz wykształcenie wyższe

Zadania:

• Wykonywanie prac organizacyjno-administracyjnych związanych z obsługą studentów.
  • Prowadzenie dokumentacji studiów Słuchaczy studiów podyplomowych i MBA;
  • Praca w specjalistycznym programie komputerowym dedykowanym do rekrutacji i obsługi studiów podyplomowych i MBA (zapewniamy kompleksowe szkolenie);
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów;
  • Planowanie zajęć;
  • Organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją procesu kształcenia;
  • Współpraca z pracowniami naukowymi Uczelni;
  • Współpraca z pozostałymi działami Uczelni;
  • Współudział w organizowaniu uroczystości uczelnianych;
  • Wsparcie działań biblioteki Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie;
  • Obsługa słuchaczy studiów podyplomowych;
  • Praca na stanowisku specjalisty ds. studiów podyplomowych i szkoleń ze względu na realizację studiów podyplomowych w soboty i niedziele obejmuje pracę w wybrane weekendy.

Co możemy zaoferować:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w ambitnym, pełnym energii zespole;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i rozwoju nowych kompetencji;
  • Udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji;
  • Pozytywne nastawienie do Twoich pomysłów;
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku i wsparcie doświadczonych pracowników;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na bardzo preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie wypoczynku i świadczenia świąteczne.

Zainteresowana/y?

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych wysyłając na adres: gadam@wsb.edu.pl do dnia 28 lutego 2023 r. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Specjalista ds. studiów podyplomowych i szkoleń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Akademia WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c. NIP 629-10-88-993, REGON 272653903 wpisana do Rejestru Uczelni Niepublicznych pod liczbą porządkową „66”.

Udostępnione w CV lub formularzu aplikacyjnym dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Państwa zgody, co wynika z art.6 ust 1 litera a rozporządzenia ogólnego RODO w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Odbiorcami Państwa danych są: upoważnieni pracownicy administratora.
Nie zamierzamy przekazywać Państwa danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

Państwa dane będą przetwarzane i przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w którym biorą Państwo udział albo bezterminowo jeśli wyrażą Państwo zgode na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jednocześnie informujemy, że w każdej chwili mogą Państwo:
a) cofnąć zgodę na przetwarzanie danych wysyłając prośbę e-mailem na adres: iod@wsb.edu.pl
b) aktualizować swoje dane osobowe aplikując na wybraną ofertę pracy lub wysyłając prośbę e-mailem na adres: iod@wsb.edu.pl

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych powoduje, że Państwa udział w procesie rekrutacji nie będzie możliwy.

Udostępniając w CV lub formularzu rekrutacyjnym dane osobowe oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z klauzulą informacyjną i tym samym administrator spełnił w stosunku do ciebie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.