Wyróżnieni absolwenci otrzymali dyplomy

W ostatnich dniach maja swoje dyplomy wraz z wyróżnieniami odbierali najlepsi absolwenci cieszyńskiego wydziału Akademii WSB.

Tradycją Akademii WSB jest organizacja gal kończących studia.  Zazwyczaj podczas takich uroczystości wręczaliśmy dyplomy i wyróżnienia najlepszym absolwentom. Niestety czas pandemii zmusił nas do zmian. Uroczysta gala zakończenia studiów odbyła się w trybie zdalnym a absolwenci dyplomy odbierają indywidualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wyróżnieni

Jednak w ostatnich dniach, w związku z poprawą sytuacji epidemicznej, bezpośrednio z rąk Prodziekanów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, Reginy Bogaczyk i dr Edyty Nowak-Żołty wyróżnienia odebrali najlepsi absolwenci naszego wydziału.

Lucyna  Szymańska - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - studia II stopnia

Marcin  Topolski - Informatyka

Kinga  Czyż - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - studia I stopnia

Sandra  Wójcik - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - studia I stopnia

Martyna  Gołka - Studia menedżerskie

Anna  Kaczmarek - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - studia II stopnia

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.