06.11.2015

Optimal zaprasza naszych studentów na praktyki

6 listopada Pan Wojciech Tatka, właściciel firmy Optimal ze Skoczowa, podpisał w siedzibie naszego Wydziału umowę o współpracy w zakresie praktyk zawodowych i dyplomowych dla studentów WSB. Rocznie w Optimalu praktyki będzie mogło odbyć ośmiu studentów - pierwsze dwie osoby rozpoczną je już w listopadzie.

Optimal to jedna z największych firm informatycznych Śląska Cieszyńskiego, obecna na rynku od 1996 roku, ukierunkowana na dostarczanie najnowszych technologii informatycznych. Firma jest dystrybutorem sprzętu komputerowego i kas fiskalnych, a także prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto Optimal prowadzi Akademię Komputerową, czyli szkolenia z szerokiego zakresu programów użytkowych, systemów operacyjnych oraz wykorzystania Internetu. Dla mieszkańców Śląska Cieszyńskiego Optimal stworzył i prowadzi popularny Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL, pomagając w ten sposób korzystać odbiorcom z dobrodziejstw nowych technologii. Swoją ofertą praktyk właściciel firmy zachęca także studentów grafiki komputerowe!